Napíšte nám

Filozofia

Náš web má vzbudzovať hrejivý pocit na srdci a vyzdvihuje ľudové dedičstvo, pamiatky, korene, lásku. Obsah tvoria skutočné miesta a skutočné príbehy, ktoré oživujú históriu, zakoreňujú tradície a rozvíjajú vedomie zdravého príčetného národa.

Keď človek smeruje do Smrdák, rozprúdi sa v ňom pozitívna energia, pocit domova, našej zeme. Vážme si ju a chráňme si ju. Plne podporujeme aktivitu a pobyt v prírode, snažíme sa motivovať a inšpirovať aspoň touto cestou. Zoberte deti, vnúčatá, rodičov, kamarátov, známych a vyrazte objavovať pamätné či neprebádané miesta a tvoriť nové príbehy.

Informácie

Ak by ste sa chceli podielať na tvorbe histórie dediny Smrdáky, prípadne by ste chceli dobrovoľne poskytnúť fotografie alebo iné materiály, dajte nám vedieť prostredníctvom kontaktného formulára alebo emailom na [email protected]

Fotografie a obrázky sú optimalizované pre webové prehliadanie a nie sú vhodné pre tlač alebo ďalšie spracovanie. V prípade záujmu Vám radi poskytneme digitálny originál vo väčšom rozlíšení (so súhlasom vlastníka).

Zábery a fotografie pochádzajú zo súkromných zbierok a archívov Petra Vaculu, Miroslava Bernáta, Mariána Fojtlína, Štefánie Kubíkovej, Marka Fojtlína, Michala Kubíka, Matúša Poništa, Pavla Fojtlína, Rudolfa Ventúru, Ivana Remenára, Obecného úradu Smrdáky, Kúpeľov Smrdáky.

Upozornenie: Na ilustračnú mapu a logo sa vzťahujú dodatočné autorské práva a duševné vlastníctvo. Akákoľvek distribúcia, použitie alebo iné aktivity bez súhlasu autora sú trestné. Skontaktuje nás v prípade záujmu.

Zásady ochrany osobných údajov, cookies a používania stránky