Napíšte nám

Filozofia

Náš web má vzbudzovať hrejivý pocit na srdci a vyzdvihuje ľudové dedičstvo, pamiatky, korene, lásku. Obsah tvoria skutočné miesta a skutočné príbehy, ktoré oživujú históriu, zakoreňujú tradície a rozvíjajú vedomie príčetného národa.

Keď človek smeruje do Smrdák, cíti pozitívnu energiu, pocit domova – našej zeme. Vážme si to a chráňme si to. Plne podporujeme aktivitu a pobyt v prírode, snažíme sa motivovať a inšpirovať aj touto cestou. Objavujte pamätné či neprebádané miesta a vytvárajte nové príbehy.

Informácie

Ak by ste sa chceli podeliť o Vaše zážitky zo Smrdák, prípadne dobrovoľne poskytnúť fotografie alebo iné materiály, dajte nám vedieť prostredníctvom kontaktného formulára alebo emailom na [email protected]

Fotografie a obrázky sú optimalizované pre webové prehliadanie a nie sú vhodné pre tlač alebo ďalšie spracovanie. V prípade záujmu Vám radi poskytneme digitálny originál vo väčšom rozlíšení (so súhlasom vlastníka).

Zábery a fotografie pochádzajú zo súkromných zbierok a archívov Petra Vaculu, Miroslava Bernáta, Mariána Fojtlína, Štefánie Kubíkovej, Marka Fojtlína, Michala Kubíka, Matúša Poništa, Pavla Fojtlína, Rudolfa Ventúru, Ivana Remenára, Obecného úradu Smrdáky, Kúpeľov Smrdáky.

Upozornenie: Na ilustračnú mapu a logo sa vzťahujú dodatočné autorské práva a duševné vlastníctvo. Akákoľvek distribúcia, použitie alebo iné aktivity bez súhlasu autora sú trestné. Skontaktuje nás v prípade záujmu.

Zásady ochrany osobných údajov, cookies a používania stránky